Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
930660
11105
218
3 db porcelán és kerámia figura, jelzés nélkül, egyiken apró hajszálrepedéssel, m: 6 és 15 cm között 930677
11106
218
3 db porcelán kutya figura, hibátlan, m: 10 és 12 cm között 930697
11107
218
5 db porcelán és kerámia kutya figura, hibátlan, m: 3 és 7 cm között 930701
11108
218
3 db porcelán figura (nyuszi, kecske, liba), hibátlan, m: 3 és 8 cm között 930706
11109
218
2 db porcelán figura (őz és rózsa), hibátlan, jelzett, 1 db kerámia madár 536044
11110
218
XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm 716190
11111
218
XX. sz eleje 5 db azonos mintájú, de különböző színű Victoria jelzésű tálka (csészealj) / Victoria chinaware plates d: 10 cm 896964
11112
218
14000
Jelzett antik hiányos kínáló készlet, kézzel festett, hibátlan, összese:5 db 926283
11113
218
3200
Kobalt kék mintás hatszemélyes porcelán ivószett kancsóval 861255
11114
218
Nem használt 6 személyes kínai tojáshéj porcelán teáskészlet eredeti díszdobozban, hibátlan állapotban, dús aranyozással / Original gold plated Chinese tea set Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft