Könyvek: Történelem

Tételek száma: 38

Bajesdi Vitán Sándor: Csaták Hóra követőjivel a Dévai mezőn. Segédkönyv Hóra paraszthadának históriájához. Pesten, 1825. Landerer. 30+2p. Néhány lap szélén sérült. Félvászon kötésben
12372.

Bajesdi Vitán Sándor: Csaták Hóra követőjivel a' Dévai mezőn. Segédkönyv Hóra paraszthadának históriájához. Pesten, 1825. Landerer. 30+2p. Néhány lap szélén sérült. Félvászon kötésben

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bonaparte Napóleon emlékirata. Szerk.: Huttkay Lipót. Bp., 1915, Szilágyi Miklós. Kicsit kopott papírkötésben, possessori bejegyzéssel.
12373.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vitéz Várady Károly(szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1941. Az anyaországot, a visszacsatolt Felvidéket, Kárpátalját, Kelet-Magyarországot és Felső-Erdélyt magában foglaló kilencedik kiadás. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
12374.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kopottas félvászon kötésben, egyébként jó állapotban, a belső kötéstáblán címkével: A magyar királyi vallás- és közoktatási miniszter ajándéka.
12375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Légrády Ottó: Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. Bp., [cca 1928], Pesti Hírlap Kiadása. Kicsit laza bőrkötésben, Emlékezzünk Nagy Magyarországról / Magyarország területi és népességi statisztikája Trianon előtt és után című, utólag ragasztott térképmelléklettel.
12376.

Légrády Ottó: Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. Bp., [cca 1928], Pesti Hírlap Kiadása. Kicsit laza bőrkötésben, "Emlékezzünk Nagy Magyarországról / Magyarország területi és népességi statisztikája Trianon előtt és után" című, utólag ragasztott térképmelléklettel.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12377.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
12378.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
12379.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. kötet. Bp., Genius Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12380.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Surányi Miklós: A trianoni páva. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Aranyozott félvászon kötésben, tulajdonosi bélyegzővel, jó állapotban.
12381.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bozóky Alajos: Római világ. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából 2. kiad. 2. köt. Bp. 1892. Ráth. 527 l. 20 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben
12382.

Bozóky Alajos: Római világ. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából
2. kiad. 2. köt. Bp. 1892. Ráth. 527 l. 20 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12383.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft