https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 38

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Matthieu Molé: Forradalomtól a császárság felé. Bp., 1944. Rennaissance. Kissé sérült kiadói papírborítékban
12396.

Matthieu Molé: Forradalomtól a császárság felé. Bp., 1944. Rennaissance. Kissé sérült kiadói papírborítékban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
12397.

Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ortutay István: József főherceg élete. Szeged, 1915. Engel. 220p., 2 sztl. lev. Szövegközt 17 tábla fotóillusztrációval. Kiadói karton kötésben, a borítón József főherceget ábrázoló fotóval. Jó állapotban
12398.

Ortutay István: József főherceg élete.
Szeged, 1915. Engel. 220p., 2 sztl. lev. Szövegközt 17 tábla fotóillusztrációval. Kiadói karton kötésben, a borítón József főherceget ábrázoló fotóval. Jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával. Bp., 1925. Enciklopédia. Nagyon szép állapotban
12399.

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával. Bp., 1925. Enciklopédia. Nagyon szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. 2. bővített kiad. Bp. 1890. Arad sz. kir. város tulajdona. Lampel. 222p. Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival. Festett, kiadói, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer Nándor műhelyéből.
12400.

Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. 2. bővített kiad. Bp. 1890. Arad sz. kir. város tulajdona. Lampel. 222p.
Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival.
Festett, kiadói, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer Nándor műhelyéből.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
12401.

Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások
12402.

Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával.
Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Beck Lajos: A régi Magyarország. Bp. 1944. Universitas. 303 l. 1 lev. Kiadói papírkötésben
12403.

Beck Lajos: A régi Magyarország. Bp. 1944. Universitas. 303 l. 1 lev. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Számos képpel illusztrálva, fiókhálózati térképekkel
12404.

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Számos képpel illusztrálva, fiókhálózati térképekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Kissé kopottas.
12405.

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Kissé kopottas.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú
12406.

Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Rider Haggard: Kleopátra Egyiptom asszonya. Bp., 1889. Pallas. Aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben
12407.

Rider Haggard: Kleopátra Egyiptom asszonya. Bp., 1889. Pallas. Aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz