Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kopottas félvászon kötésben, egyébként jó állapotban, a belső kötéstáblán címkével: "A magyar királyi vallás- és közoktatási miniszter ajándéka".