Kim Il Sung: Sous la banniere des grandes idees de djoutche du camarade. L'occasion du 60. anniversaire de la naissance du camarade Kim Il Sung, Grand Leader. Pyongyang, Editions en Languages Etrangéres, 1972. Kiadói vászonkötésben, borítóval, színes illusztrációkkal. Jó állapotú. / In linen binding with dust jacket, illustrated.
Le Compere Matthieu, ou les Bigarrures de l' Esprit humain. Tome 2. Londres, 1777, Aux Depens de la Compagnie. Bárói tulajdonosi viaszpecséttel. Korabeli egészbőr kötésben, jó állapotban / In full leather binding, in good condition
3 db német nyelvű könyv: 700 Jahre Eberswalde. die grüne Hochschulstadt der Mark. 1954. Kiadói papírkötés, a kötése foltos, egyébként jó állapotban.; Allgemeiner deutscher Muster-Briefsteller und Universal-haus-Secretär für alle in den verschiedenen gesellschaftlichen Verhältnissen sowie im Geschäfts- und Provatleben vorkommenden Fälle. Zehnte Auflage. Wien, Leipzig, U.Hartleben's Verlag. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, színezett lapszélek, kopottas állapotban.; A. E. Johann: Mit zwanzig Dollar in den wilden Westen. Schicksale aus Urwald, Steppe, Busch und Stadt. Mit 24 Tafeln. Berlin, Verlag Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé levált, piszkos kopottas állapotban.
2 db német nyelvű könyv: Wilhelm Ostwald: Grundlinien der anorganischen Chemie. Zweite, verbesserte Auflage. mit 126 Textfiguren. Leipzig, 1904, Verlag von Wilhelm Engelmann. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, belül a kötéstábla borítója tépett, kopottas állapotban.; Oeser, Hans Ludwig: Wunder der großen und kleinen Welt. Ein Bildenwerk von den Formen und Kräften der Natur. Berlin, 1937, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Le Prince (Leprince) de Beaumont: Le Magasin des Enfants, ou Dialogues d'une sage gouvernante avec ses eleves. Tome I. Paris, 1825. Chez Mme Daro-Butschert. Korabeli félbőr kötésben / in half leather binding