Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 22

Schillers sämmtliche Werke. 8. köt. Stuttgart, 1836, Verlag der J. G. Cottaschen Buchhandlung. Kicsit kopott félbőr kötésben.
12548.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Friedrich Schillers sämmtliche Werken in 36 Bänden. 1. Band. Wien. 1836. Anton Ludwig Mausberger. 214p. Kissé megviselt félvászon kötésben.
12549.

Friedrich Schiller's sämmtliche Werken in 36 Bänden. 1. Band. Wien. 1836. Anton Ludwig Mausberger. 214p. Kissé megviselt félvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Friedrich Schillers sämmtliche Werke 24. Band. Wien 1819. Bey Anton Doll. Sérült félbőr kötésben. / Damaged half leather binding
12550.

Friedrich Schiller's sämmtliche Werke 24. Band. Wien 1819. Bey Anton Doll. Sérült félbőr kötésben. / Damaged half leather binding

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kim Il Sung: Sous la banniere des grandes idees de djoutche du camarade. Loccasion du 60. anniversaire de la naissance du camarade Kim Il Sung, Grand Leader. Pyongyang, Editions en Languages Etrangéres, 1972. Kiadói vászonkötésben, borítóval, színes illusztrációkkal. Jó állapotú. / In linen binding with dust jacket, illustrated.
12551.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Le Compere Matthieu, ou les Bigarrures de l Esprit humain. Tome 2. Londres, 1777, Aux Depens de la Compagnie. Bárói tulajdonosi viaszpecséttel. Korabeli egészbőr kötésben, jó állapotban / In full leather binding, in good condition
12552.

Le Compere Matthieu, ou les Bigarrures de l' Esprit humain. Tome 2. Londres, 1777, Aux Depens de la Compagnie. Bárói tulajdonosi viaszpecséttel. Korabeli egészbőr kötésben, jó állapotban / In full leather binding, in good condition

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Chłędowski, Casimir [Kazimierz]: Das Italien des Rokoko. München, 1915, Georg Müller. Aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.
12553.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schillers sämmtliche Werke. 9. köt. Stuttgart, 1836, Verlag der J. G. Cottaschen Buchhandlung. Kicsit kopott félbőr kötésben, az első lapok foltosak.
12554.

Kikiáltási ár:
800 Ft
3 db német nyelvű könyv: 700 Jahre Eberswalde. die grüne Hochschulstadt der Mark. 1954. Kiadói papírkötés, a kötése foltos, egyébként jó állapotban.; Allgemeiner deutscher Muster-Briefsteller und Universal-haus-Secretär für alle in den verschiedenen gesellschaftlichen Verhältnissen sowie im Geschäfts- und Provatleben vorkommenden Fälle. Zehnte Auflage. Wien, Leipzig, U.Hartlebens Verlag. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, színezett lapszélek, kopottas állapotban.; A. E. Johann: Mit zwanzig Dollar in den wilden Westen. Schicksale aus Urwald, Steppe, Busch und Stadt. Mit 24 Tafeln. Berlin, Verlag Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé levált, piszkos kopottas állapotban.
12555.

3 db német nyelvű könyv: 700 Jahre Eberswalde. die grüne Hochschulstadt der Mark. 1954. Kiadói papírkötés, a kötése foltos, egyébként jó állapotban.; Allgemeiner deutscher Muster-Briefsteller und Universal-haus-Secretär für alle in den verschiedenen gesellschaftlichen Verhältnissen sowie im Geschäfts- und Provatleben vorkommenden Fälle. Zehnte Auflage. Wien, Leipzig, U.Hartleben's Verlag. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, színezett lapszélek, kopottas állapotban.; A. E. Johann: Mit zwanzig Dollar in den wilden Westen. Schicksale aus Urwald, Steppe, Busch und Stadt. Mit 24 Tafeln. Berlin, Verlag Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé levált, piszkos kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2 db német nyelvű könyv: Wilhelm Ostwald: Grundlinien der anorganischen Chemie. Zweite, verbesserte Auflage. mit 126 Textfiguren. Leipzig, 1904, Verlag von Wilhelm Engelmann. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, belül a kötéstábla borítója tépett, kopottas állapotban.; Oeser, Hans Ludwig: Wunder der großen und kleinen Welt. Ein Bildenwerk von den Formen und Kräften der Natur. Berlin, 1937, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12556.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Le Prince (Leprince) de Beaumont: Le Magasin des Enfants, ou Dialogues dune sage gouvernante avec ses eleves. Tome I. Paris, 1825. Chez Mme Daro-Butschert. Korabeli félbőr kötésben / in half leather binding
12557.

Le Prince (Leprince) de Beaumont: Le Magasin des Enfants, ou Dialogues d'une sage gouvernante avec ses eleves. Tome I. Paris, 1825. Chez Mme Daro-Butschert. Korabeli félbőr kötésben / in half leather binding

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft