12556.
218. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
2 db német nyelvű könyv: Wilhelm Ostwald: Grundlinien der anorganischen Chemie. Zweite, verbesserte Auflage. mit 126 Textfiguren. Leipzig, 1904, Verlag von Wilhelm Engelmann. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, belül a kötéstábla borítója tépett, kopottas állapotban.; Oeser, Hans Ludwig: Wunder der großen und kleinen Welt. Ein Bildenwerk von den Formen und Kräften der Natur. Berlin, 1937, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.