12555.
218. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
3 db német nyelvű könyv: 700 Jahre Eberswalde. die grüne Hochschulstadt der Mark. 1954. Kiadói papírkötés, a kötése foltos, egyébként jó állapotban.; Allgemeiner deutscher Muster-Briefsteller und Universal-haus-Secretär für alle in den verschiedenen gesellschaftlichen Verhältnissen sowie im Geschäfts- und Provatleben vorkommenden Fälle. Zehnte Auflage. Wien, Leipzig, U.Hartleben's Verlag. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, színezett lapszélek, kopottas állapotban.; A. E. Johann: Mit zwanzig Dollar in den wilden Westen. Schicksale aus Urwald, Steppe, Busch und Stadt. Mit 24 Tafeln. Berlin, Verlag Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé levált, piszkos kopottas állapotban.