Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 22

12536.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Goethes Werke VI. Band. Wien 1816. Anton Strauß 508p. Korabeli félbőr kötésben / In half-leather binding
12537.

Goethe's Werke VI. Band. Wien 1816. Anton Strauß 508p. Korabeli félbőr kötésben / In half-leather binding

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Chłędowski, Casimir [Kazimierz]: Die letzten Valois. München, 1922, Georg Müller. Aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.
12538.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Chłędowski, Casimir [Kazimierz]: Neapolitanische Kulturbilder XIV-XVIII. Jahrhundert. Berlin, 1920, Bruno Cassirer. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12539.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12540.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Miguel de Cervantes Saavedra: Leben und Thaten des Scharfsinnigen Edlen Don Quixote von la Mancha. I.-II. Übersetzt von Ludwig Tieck. mit Illustrationen von Gustav Doré Berlin. 1872. Verlag von A. Sacco Nachfolger Egészvászon kötésben, jó állapotban / in linen binding
12541.

Miguel de Cervantes Saavedra: Leben und Thaten des Scharfsinnigen Edlen Don Quixote von la Mancha. I.-II. Übersetzt von Ludwig Tieck. mit Illustrationen von Gustav Doré
Berlin. 1872. Verlag von A. Sacco Nachfolger Egészvászon kötésben, jó állapotban / in linen binding

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Chłędowski, Casimir [Kazimierz]: Rom. I.: Der Menschen der Renaissance. II.: Der Menschen des Barock. München, 1912, Georg Müller. Aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.
12542.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Béla Bartók: Ethnomusikologische Schriften Faksimile-Nachdrucke III. Rumänische Volkslieder aus dem Komitat Bihar. Herausgeben von D. Dille. Bp., 1967, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
12543.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12544.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
12545.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Paul Émile Daurand Forgues, J. J. Grandville: Petites misères de la vie humaine. Paris, 1843. Fournier. Rengeteg fametszettel, Kissé megviselt egészvászon kötésben / With many wood engrawings, in slightly damaged linen binding
12546.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schillers sämmtliche Werke. 6. köt. Stuttgart, 1835, Verlag der J. G. Cottaschen Buchhandlung. Kicsit kopott félbőr kötésben.
12547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft