12540.
218. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults