Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
338382
10096
216
Ruttkay Sándor (1951-): Séta; akvarell-papír; jelzett, keretben 52x67 cm 742424
10097
216
Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett szép keretben, 50×70 cm 916733
10098
216
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Pásztorok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×60 cm 916730
10099
216
46000
Schéner Mihály (1923-2009): Társalgók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×50 cm 910922
10100
216
Simon jelzéssel: Horgászok. Olaj, farost, keretben 50×70 cm 853396
10101
216
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képterv I., vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm 853399
10102
216
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képzelet, vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm 909121
10103
216
Gy Szabó Béla (1905-1985): Ördögök. Fametszet, papír, jelzett, 33×26 cm 909119
10104
216
Gy Szabó Béla (1905-1985): Özönvíz. Fametszet, papír, jelzett, 33×26 cm 908729
10105
216
Szőnyi Jenő (1902-?): Téli táj raktár épülettel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kerteben, 19×24 cm 876567
10106
216
55000
Sztelek Norbert (1884-1956): Ház a fák között. Pasztell, karton, keretben, 60×50 cm 910270
10107
216
Szőnyi Jenő (1902-?): Váci kő híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kerteben, 18×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft