Festmények és grafikák

Tételek száma: 155

Ruttkay Sándor (1951-): Séta; akvarell-papír; jelzett, keretben 52x67 cm
10096.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10097.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Schéner Mihály (1923-2009): Pásztorok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×60 cm
10098.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Schéner Mihály (1923-2009): Társalgók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×50 cm
10099.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Simon jelzéssel: Horgászok. Olaj, farost, keretben 50×70 cm
10100.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képterv I., vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
10101.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képzelet, vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
10102.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Gy Szabó Béla (1905-1985): Ördögök. Fametszet, papír, jelzett, 33×26 cm
10103.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gy Szabó Béla (1905-1985): Özönvíz. Fametszet, papír, jelzett, 33×26 cm
10104.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szőnyi Jenő (1902-?): Téli táj raktár épülettel.  Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kerteben, 19×24 cm
10105.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sztelek Norbert (1884-1956): Ház a fák között. Pasztell, karton, keretben, 60×50 cm
10106.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Szőnyi Jenő (1902-?): Váci kő híd.  Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kerteben, 18×27 cm
10107.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft