Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
871277
10120
216
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36x46 cm 911214
10121
216
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás. Olaj, farost, keretben 24×19 cm 911213
10122
216
Olvashatatlan jelzéssel: Varró lány. Olaj, farost, keretben 24×20 cm 912544
10123
216
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Táj várrommal. Olaj, vászon, 65×85 cm 915657
10124
216
Olvashatatlan jelzéssel: Ivócimborák. Pasztell, papír, 27×38 cm 915655
10125
216
Olvashatatlan jelzéssel: Pihenő a fák alatt. Tempera, papír,szakadt a sarkoknál, 65×51 cm 908864
10126
216
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 35×50 cm 908852
10127
216
Olvashatatlan jelzéssel: Tisztás. Akvarell, papír, 30×44 cm 908754
10128
216
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej. Akvarell, papír, 34×24 cm 908794
10129
216
Olvashatatlan jelzéssel: Sárkány. Akvarell, papír, 29,5×29,5 cm 715157
10132
216
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, keretben 80×60 cm 866016
10133
216
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Tempera, papír, jelzett, 26x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft