Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
367860
10134
216
Olvashatatlan jelzéssel: Horthy Miklós híd. Akvarell, papír, keretben 27×37 cm 908663
10135
216
Olvashatatlan jelzéssel: Zivatar után. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×47 cm 908750
10136
216
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, farost, 34×24 cm 847751
10137
216
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22x30 cm 910351
10138
216
Olvashatatlan jelzéssel: Szivarozó férfi. Vegyes technika, papír, jelzett, 15x24 cm 908677
10139
216
Jelzés nélkül: Deres ló. Grafit, papír, jelzett, paszpartuban, 42x30 cm, paszpartu 43x53 cm 867286
10140
216
Jelzés nélkül: Házak a pataknál. Gouache, karton, 40×50 cm 864740
10141
216
Jelzés nélkül: Éjszaka az utcán. Olaj, vászon, 50×60 cm 883681
10142
216
Jelzés nélkül: Ady Endre. Olaj, vászon, foltos, 70×50 cm 885373
10143
216
Jelzés nélkül: Szélmalom. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 21×25 cm 895900
10144
216
Jelzés nélkül: Humoros karikatúra. Vegyes technika, papír, 28x20 cm Jelzés nélkül: Humoros portrék. Vegyes technika, papír, 28x20 cm 895899
10145
216
Jelzés nélkül: Humoros portrék. Vegyes technika, papír, 28x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft