Festmények és grafikák

Tételek száma: 155

Ivan Petrovics jelzéssel: Benua. Olaj, vászon, keretben, 78×59 cm
10084.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk I. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm
10085.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Prihoda István (1891-1956): Varázslólány. Rézkarc, papír, jelzett, 28×17 cm
10086.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Podolyák Vilmos (1943): Felsőtótfalusi táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x58cm
10087.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

10088.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pór jelzéssel: Dombok. Szén, papír, üvegezett újszerű keretben, 31×43 cm
10089.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rainerné Istvánffy Gabriella (1875-1964): Kiskutya. Vegyes technika. Jelzett. 22x15 cm Üvegezett keretben
10090.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rimaszéky-Richter Aladár (1898-?): Budapest 1945. Rézkarc 4/50, papír, jelzett, 31×23 cm
10091.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rosenberg Rózsika vázlat füzete, több jelzett rajzzal
10092.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Róna Emy (1904-1988):Vörös téri alakok. Akvarell-tus, papír, jelzett, 20×15 cm
10093.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Róna Emy (1904-1988): Női fej. Szén, papír, jelzett, 29×21 cm
10094.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rudnay Gyula (1878-1957): Lovasok. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 16×13 cm
10095.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft