Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
784232
10084
216
14000
Ivan Petrovics jelzéssel: Benua. Olaj, vászon, keretben, 78×59 cm 812727
10085
216
30000
Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk I. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm 828620
10086
216
Prihoda István (1891-1956): Varázslólány. Rézkarc, papír, jelzett, 28×17 cm 868269
10087
216
22000
Podolyák Vilmos (1943): Felsőtótfalusi táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x58cm 700548
10088
216
Poós Jenő: Csendélet. Olaj, karton, foltos, jelzett, keretben 78×58 cm 916504
10089
216
Pór jelzéssel: Dombok. Szén, papír, üvegezett újszerű keretben, 31×43 cm 915677
10090
216
Rainerné Istvánffy Gabriella (1875-1964): Kiskutya. Vegyes technika. Jelzett. 22x15 cm Üvegezett keretben 824435
10091
216
Rimaszéky-Richter Aladár (1898-?): Budapest 1945. Rézkarc 4/50, papír, jelzett, 31×23 cm 912188
10092
216
Rosenberg Rózsika vázlat füzete, több jelzett rajzzal 841559
10093
216
Róna Emy (1904-1988):Vörös téri alakok. Akvarell-tus, papír, jelzett, 20×15 cm 841641
10094
216
Róna Emy (1904-1988): Női fej. Szén, papír, jelzett, 29×21 cm 916280
10095
216
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovasok. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 16×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft