Festmények és grafikák

Tételek száma: 155

Frank jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, 20×26 cm
10036.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13

Gádor E Zsolt (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, 30×50 cm
10037.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Gross Arnold (1929-): Nyár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10038.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
11

"H" jelzéssel: Az ördög. Vegyes technika, papír, jelzett, 14x9 cm
10039.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): A tavasz allegóriája. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 55×39 cm
10040.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herpai Zoltán (1951-2011): Shakespeare mesék című könyv eredeti illusztrációi: A velencei kalmár. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
10041.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Hoch István (építész): Új Amszterdam, tus, papír, karton, jelzett, 19×13 cm.
10042.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Horváth István: Cigánylány. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
10043.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Horváth József: Tópart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10044.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Illés jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, 29×39 cm
10045.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Istókovits Kálmán (1898-1990): Lánchíd 1946. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15×19 cm
10046.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kádár György (1912-2002): Ősz. Linó, 46/100, papír, jelzett, fa keretben, 26,5×37 cm
10047.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft