Festmények és grafikák

Tételek száma: 155

Barta Ernő (1878-1956): Aquincum. Rézkarc 28/100, papír, jelzett, 18×24 cm
10012.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bánszki Tamás: Mezei munka. Papír, akvarell, jelzett, paszpartuban, 30x21 cm
10013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Berendik jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 34x45 cm
10014.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Borsos Miklós (1906-1990): Mulató pár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9 x 14 cm
10015.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Borsos Miklós (1906-1990): Kávéház. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9 x 13,5 cm
10016.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Borsos Miklós (1906-1990): Pegazusok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8,5 x 14 cm
10017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

B.R monogrammal: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, keretben, 34×46 cm
10018.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Csisztu Mihály(1933-2008): Egri panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, 58x18 cm
10019.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Csorba Simon László (1943-): Anya a fiával. Vegyes technika, papír, keretben, 70×50 cm
10020.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Csorba Simon László (1943-): Anya a fiával II. Vegyes technika, papír, keretben, egy festékrepedéssel, 70×50 cm
10021.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Csöre Erzsébet (1896-?): Búcsú (A lengyel asszony). Fametszet, papír, jelzés nélkül, 10×15 cm
10022.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csöre Erzsébet (1896-?): A tárt karú ember. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 15×10 cm
10023.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft