Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
915667
10108
216
Tallós jelzéssel: Veszprémi vár. Szén, papír, foltos, 20×30 cm 908807
10109
216
Tóth jelzéssel: Park a katedrális mellett. Akvarell, papír, 29×37 cm 847739
10110
216
Udvary Pál (1900-1987): Édes álmok. Ceruza, papír, jelzett, 21×32 cm 864763
10111
216
Vasvári Anna (1923-1990): Két nyugati polgár beszélget. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x39cm 915665
10112
216
Varga jelzéssel: Férfi fej. Szén, papír, 47×31 cm 867156
10113
216
Váradi jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 50×36 cm 630758
10114
216
Várady jelzéssel: Udvar. Olaj, karton, 29×34 cm 913247
10115
216
Velekei József Lajos (1950): Lángos csillag állt felettünk. Lithográfia, jelzett, 200/138 33x53.2 cm 690473
10116
216
9500
Sz.E jelzéssel: A cilinder kalapos férfi. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 26×14 cm 878567
10117
216
Olvashatatlan jelzéssel: Vaddisznók a téli erdőben. Olaj, farost, 50×70 cm 834635
10118
216
Olvashatatlan jelzéssel: Pirkadat. Olaj, papír, üvegezett keretben, 31×36 cm 894716
10119
216
Olvashatatlan jelzéssel: Könyves Kálmán. Rézkarc, karton, foltos, 37×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft