Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3416228
12267
502
Hollóházi olvasó lányok. Terv.: Káldor Aurél. kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14 cm 3415064
12268
502
Hollóházi pingvin alakú váza. Terv.: Koczor Sándor. Jelzett, kis kopással, m: 20 cm 3411197
12269
502
Hollóházi zöld virágmintás 24 darabos nagytányér készlet, jelzett, d: 24,5 cm 3411196
12270
502
Hollóházi zöld virágmintás 23 darabos mélytányér készlet, jelzett, d: 24 cm 3400694
12271
502
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm 3299535
12272
502
Hollóházi fehér kávés készlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, egyik darabon minimális pattogzással. 3032717
12273
502
Hollóházi németjuhász kutya. Kopott, jelzett, h: 20,5 cm 3415971
12274
502
Hollóházi lilavirág mintás áttört peremű váza, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3415976
12275
502
Hollóházi "Éden" mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm 3413000
12276
502
Hollóházi virágmintás kínáló, jelzett, hibátlan, 25x19x10 cm 3412905
12277
502
4200
Hollóházi fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 24 cm 3412431
12278
502
4600
Hollóházi 5 darabos összeállítás, közte paradicsommadár mintás váza, m: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft