Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3398767
12279
502
Hollóházi 12 darabos porcelán tárgy tétel, közte 2 darab bonbonier. 3379623
12280
502
4400
Hollóházi Hortenzia mintás porcelán teás kanna. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 20 cm 2934804
12281
502
4400
Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm 3415969
12282
502
Hollóházi lilavirág mintás áttört peremű váza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3414705
12283
502
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm 3414702
12284
502
Hollóházi Szász Endre Napfény tálka, jelzett, hibátlan, 14x12,5 cm 3414462
12285
502
Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, m: 25 cm 3414176
12286
502
Hollóházi lovas mintás falitál, jelzett, kopással, 17x19 cm 3417534
12287
502
Hollóházi korsó a Márkushegyi Bányászüzem emblémájával, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 3411218
12288
502
Hollóházi fedeles korsó "Achilleus és Memnon párharca" mintával, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3411270
12289
502
Hollóházi magyaros mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 13,5x9 cm 3413446
12290
502
Hollóházi kobaltkék festésű váza és 2 darab ékszertartó edény, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft