Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3400783
12243
502
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 3401284
12244
502
15000
cca 1890 Zsolnay fazék. Szürkemázas, jelzés nélkül, mázrepedéssel, m: 24 cm 3310486
12245
502
Zsolnay Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:18 cm 3416993
12246
502
Zsolnay francia kártya mintás 6 darab csésze alátéttel. Jelzett, kis kopásokkal, gyári mázhibákkal, d: 14 cm 3412917
12247
502
Zsolnay ginkgo biloba mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3412107
12248
502
9500
Zsolnay Főnix mintás tál. Kézzel festett, jelzett, tervező: Szabó Kinga, hibátlan, d: 16,5 cm 3032705
12249
502
4800
Zsolnay őz gidájával. Jelzett, kopással, m: 17,5 cm 3414709
12250
502
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás bonbonier, jelzett, 10,5x7,5 cm 3417054
12251
502
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3412377
12252
502
Zsolnay Arabeszk mintás tál. Jelzett, hibátlan, d: 15 cm 3411550
12253
502
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm 3411552
12254
502
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 10,5x10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft