Porcelán

Tételek száma: 353

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás 6 személyes süteményes készlet, jelzett, teljes, hibátlan.
12231.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm
12232.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, hibátlan. 1. oszt, egy másodosztályú darabbal.
12233.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet, kínáló h: 45 cm, 6 darab tál d: 17 cm. Jelzett, hibátlan.
12234.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Zsolnay selyemfényű eozinmázas béka. Nádor Judit (1934-2016) terve. Jelzett, 1980 körül, Pécs, kis mázsérüléssel az egyik lábujján, m: 15,5 cm,
12235.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

12236.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással.
12237.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Zsolnay szürkemarha. Terv.:Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm, h: 31 cm
12238.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Zsolnay olvasó, képeskönyvet nézegető gyermek, cicával.. Terv.: Sinkó András. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
12239.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay fajansz ágytál. Porcelángombos fém fedéllel Jelzett, jó állapotú 56x34 cm
12240.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Zsolnay Baromfiudvar. Terv.: Sinkó András. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
12241.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Zsolnay kisplasztika - elefánt. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, jelzett, 10x7 cm
12242.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft