Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3398752
12231
502
40000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás 6 személyes süteményes készlet, jelzett, teljes, hibátlan. 3325709
12232
502
44000
Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm 3352319
12233
502
36000
Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, hibátlan. 1. oszt, egy másodosztályú darabbal. 3412706
12234
502
40000
Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet, kínáló h: 45 cm, 6 darab tál d: 17 cm. Jelzett, hibátlan. 3412101
12235
502
32000
Zsolnay selyemfényű eozinmázas béka. Nádor Judit (1934-2016) terve. Jelzett, 1980 körül, Pécs, kis mázsérüléssel az egyik lábujján, m: 15,5 cm, 3215229
12236
502
Zsolnay kínai teás készlet, Hat személyes, komplett. Matricás, jelzett, kisebb lepattanásokkal néhány csészén. 3380070
12237
502
24000
Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással. 3414120
12238
502
28000
Zsolnay szürkemarha. Terv.:Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm, h: 31 cm 3412492
12239
502
Zsolnay olvasó, képeskönyvet nézegető gyermek, cicával.. Terv.: Sinkó András. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm 3358358
12240
502
15000
Zsolnay fajansz ágytál. Porcelángombos fém fedéllel Jelzett, jó állapotú 56x34 cm 3412488
12241
502
15000
Zsolnay Baromfiudvar. Terv.: Sinkó András. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm 3412104
12242
502
Zsolnay kisplasztika - elefánt. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, jelzett, 10x7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft