Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3361201
12327
502
4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm 3361208
12328
502
5 db klf német fehér mázas váza. 13-18 cm 3361198
12329
502
4 db Hutschenreuter fehér mázas váza. 17-23 cm 3361205
12330
502
4 db klf német fehér mázas váza. 15x21 cm 3385142
12331
502
7500
Villeroy & Boch "Julie" reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 3345361
12332
502
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36,5 cm 3351915
12333
502
Harmonikás puttó. Jelzett német porcelán szobor, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm 3101803
12334
502
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt 3147913
12335
502
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm 3142999
12336
502
4200
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal. 3323409
12337
502
Hummel porcelán angyalka gyertyatartó, jelzett, kopással, m: 6,5 cm 3159705
12338
502
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft