Kerámiák

Tételek száma: 190

Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
12085.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2 darab csibeitató. Alföld, cca 20. sz. középső harmada, kis sérüléssel, d: 18-20 cm
12086.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pávamintás kerámia plakett, kis pattogzással, 28x15,5 cm
12087.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hal alakú síp. Alföld, cca 20. sz. eleje, h: 12 cm
12088.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Pesthidegkút korall mintás fali dísztál, hibátlan, d: 26 cm
12089.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12090.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Király jelzéssel női akt, mázas kerámia, m: 34 cm
12091.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Jasba retro német gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
12092.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Retro német gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12093.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kerezsi Gyöngyi (1943-): Vonalas váza, jelzett, mázhibával, m: 21 cm
12094.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Iparművész ikebana, kis kopással, 18x15 cm
12095.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Iparművész ikebana, kis kopással, 16x15 cm
12096.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft