Kerámiák

Tételek száma: 190

Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12110.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Modern kék-sárga design váza, hibátlan, m: 24,5 cm
12111.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Rózsa Mária: Páva. Mázas kerámia, jelzett, 20x21 cm
12112.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ravelli narancssárga mázas váza, jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm
12113.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kuglófsütő. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, sérüléssel (hajszálrepedés), d: 21,5 cm
12114.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Spilling milk, American Milk. A megszállt Japánban készült, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
12115.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Miskaváza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázhibával 22 cm
12116.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Iparművész szárazvirág váza, sérüléssel, m: 12,5 cm
12117.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm
12118.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Vadász figurával díszített lámpa, ragasztott, m: 26 cm
12119.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jasba német retro váza, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
12120.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 14 cm
12121.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft