Kerámiák Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394826
12122
502
Art-ceramics
Pázmány 12 darab kerámia tálka, 1-1 mázkopással, jelzett, d: 11 cm alatt 3394949
12123
502
Art-ceramics
Bodrogkeresztúr 6 darab figura, m: 19 cm alatt, közte sérült 3394966
12124
502
Art-ceramics
Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm 3395024
12125
502
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány. Jelzett, kis pattogzással, m: 27 cm 3395578
12126
502
Art-ceramics
Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm 3395114
12127
502
Art-ceramics
Hévizi emlék szecessziós váza, kis kopással, m: 12,5 cm 3395111
12128
502
Art-ceramics
Edény. Nádudvar, cca 19. sz. második fele, kavicsolt felületű, m: 12 cm 3394897
12129
502
3200
Art-ceramics
Iparművész kerámia váza, m: 18 cm 3365507
12130
502
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm 3363291
12131
502
900
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm 3365186
12132
502
Art-ceramics
Kántor Sándor (Karcag, 1894-1989; Kossuth-díjas fazekasmester, a Népművészet Mestere) miskakancsó, jelzett, mázkopással, m: 13 cm 3362185
12133
502
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft