Kerámiák Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3382712
12073
502
4400
Art-ceramics
Német op-art füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 3382710
12074
502
3800
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, 19x18 cm 3382707
12075
502
5500
Art-ceramics
Tiszafüredi gazdagon díszített miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 21 cm 3362266
12076
502
Art-ceramics
KN jelzéssel: Korsó pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm 3215866
12077
502
4800
Art-ceramics
Német retro iparművész plasztikusan csorgatott mázas váza, kis mázhibával, m: 29 cm 3177620
12078
502
Art-ceramics
Csorgatott mázas iparművész kínáló. Jelzett, kopással, d: 20 cm, m: 5 cm 3161215
12079
502
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat váza. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm 3182234
12080
502
4200
Art-ceramics
Iparművész sárga-fekete váza. Jelzés nélkül, mázkopással, m: 28 cm 3182249
12081
502
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Dísztál. Jelzett, mázkopással, d: 22,5 cm 3200609
12082
502
Art-ceramics
Mezőtúri miskakncsó, KISZ felirattal, m: 21 cm 3312946
12083
502
Art-ceramics
Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm 3413909
12084
502
3800
Art-ceramics
2 db korondi kerámia tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft