Kerámiák

Tételek száma: 190

Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
12172.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Barátság Druzsba feliratos korsó kerámia 13 cm
12173.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Miska kancsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 19 cm
12174.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kaspó mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 16 cm
12175.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 darab vadászmintás kőedény söröspohár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
12176.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Kocsis Kerámia kézzel festett kacsa figura, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
12177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

Madár alakú kerámia síp, 8x8 cm
12178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 Mázas kerámia macska figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 6 cm
12179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Blue Montain Pottery mázas kerámia elefánt, jelzés nélkül, hibátlan, 21x17 cm
12180.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sarkadi 2 darab mázas kerámia dísztál, jelzett, hibátlan, d: 20-23 cm
12181.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szilke. Mezőtúr, cca 20. sz. eleje, sérült, m: 14 cm
12182.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Karcagi páros fali fűszertartó, jelzett., sérüléssel, 20x10 cm
12183.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft