Kerámiák Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3279388
12172
502
Art-ceramics
Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm 3320748
12173
502
Art-ceramics
Barátság Druzsba feliratos korsó kerámia 13 cm 3413891
12174
502
Art-ceramics
Miska kancsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 19 cm 3413893
12175
502
Art-ceramics
Kaspó mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 16 cm 3412046
12176
502
3200
Art-ceramics
2 darab vadászmintás kőedény söröspohár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm 3412901
12177
502
Art-ceramics
Kocsis Kerámia kézzel festett kacsa figura, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3411229
12178
502
Art-ceramics
Madár alakú kerámia síp, 8x8 cm 3411223
12179
502
Art-ceramics
cca 1900 Mázas kerámia macska figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 6 cm 3411216
12180
502
Art-ceramics
Blue Montain Pottery mázas kerámia elefánt, jelzés nélkül, hibátlan, 21x17 cm 3417536
12181
502
Art-ceramics
Sarkadi 2 darab mázas kerámia dísztál, jelzett, hibátlan, d: 20-23 cm 3417782
12182
502
Art-ceramics
Szilke. Mezőtúr, cca 20. sz. eleje, sérült, m: 14 cm 3417731
12183
502
Art-ceramics
Karcagi páros fali fűszertartó, jelzett., sérüléssel, 20x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft