Kerámiák

Tételek száma: 190

Pesthidegkút modernista kínáló asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, d: 28 cm
12036.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Kerámia adventi koszorú, d: 21 cm
12037.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kuglőfsütő. Alföld, cca 19. sz közepe, javított, d: 23,5 cm
12038.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 16,5 cm
12039.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Gmundner Austria színescsíkos mintás korsóváza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
12040.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1895 Murányi Kőedény Manufaktúra, Máyer József mester: Zsánerjelentes dísztál. Krémpasztell színekkel fedett kőedény, jelzett, erős kopásokkal, d: 20 cm
12041.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
13

Beres István szárazvirág tál, jelzett, kis kopással, d: 21,5 cm
12042.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Beres István horpasztott testű váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
12043.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Bodrogkeresztúri dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 22,5 cm
12044.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

12045.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Újpál György: Lány virágcsokorral. Engóbozott kerámia, jelzett, kopott, m: 17 cm
12046.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ifj Badár Balázs: díszváza. Mezőtúr. Mázas kerámia, hibátlan 29 cm
12047.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft