Kerámiák Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3307520
12012
502
15000
Art-ceramics
Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm 3361166
12013
502
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány csokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm 3414205
12014
502
Art-ceramics
Bozsik Kálmán (1872-1959): Talpas kínáló, jelzett, mázkopással, 24x20 cm 3394830
12015
502
Art-ceramics
Ficzere Mátyás habán stílusú mázas kerámia tálaló készlet, kínáló és 6 darab tál, jelzett, d:19,5-33 cm 3388475
12016
502
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány kék csokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 16,5 cm 3398018
12017
502
7500
Art-ceramics
Győry Dezső (1908-1979): Anya gyermekével. Jelzett, mázhibával, m: 36 cm 3363568
12018
502
Art-ceramics
cca 1930/40 Art deco asztalközép kínáló, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, d: 34 cm 3363629
12019
502
Art-ceramics
feltehetően Rubletzky Géza (1881-1970): Gyermekét szoptató anya. Gipsz plakett, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, hátoldalon ráragasztott újságcikkel, 42x27 3329270
12020
502
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm 3329269
12021
502
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3329267
12022
502
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Modernista lámpatest. Mázas kerámia, jelzés nélkül, 18x10x34 cm /// Proveniencia: Az alkotó validálta. 3195010
12023
502
6500
Art-ceramics
cca 1940, Férfi figurális pálinkás butykos. Jelzett, kis mázhibával, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft