Kerámiák

Tételek száma: 190

Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm
12012.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány csokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
12013.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Bozsik Kálmán (1872-1959): Talpas kínáló, jelzett, mázkopással, 24x20 cm
12014.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ficzere Mátyás habán stílusú mázas kerámia tálaló készlet, kínáló és 6 darab tál, jelzett, d:19,5-33 cm
12015.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány kék csokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 16,5 cm
12016.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Győry Dezső (1908-1979): Anya gyermekével. Jelzett, mázhibával, m: 36 cm
12017.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

cca 1930/40 Art deco asztalközép kínáló, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, d: 34 cm
12018.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

feltehetően Rubletzky Géza (1881-1970): Gyermekét szoptató anya. Gipsz plakett, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, hátoldalon ráragasztott újságcikkel, 42x27
12019.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
12020.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
12021.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12022.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12023.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft