Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

20649.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fazekas István: Vigasztaló. Miskolc, 2006, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20650.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Versek. Bp., 1910., Nyugat, 129+5 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, foltos borítóval, könyvtest két részre vált és elvált a borítótól, előzéklap sérült, foltos lapokkal, megviselt állapotban.
20651.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

A tarok játék összes szabályai és a tarok játékok ismertetése. Nagy tarok, tapogató (hármas), királyhivás, XIX-es hivás, en-deux játék, tizenkettős, Paskjevics és magyar tarok. Közhasznu Könyvtár 68-69. sz. Szerk.: Ilosvai Hugó. Bp., é.n., Pfeifer Manó, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, fakó borítóval, a 33-48. oldalak kijárnak.
20652.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy Péter: Szabó Dezső indulása. A szerző, Nagy Péter (1920?2010) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár, MTA-tag által DEDIKÁLT példány. Irodalomtörténeti füzetek 22. Bp., 1958, Magyar Tudományos Akadémia Irodalomtörténeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé töredezett kiadói papír védőborítóval, néhány kevés lapon ceruzás jelöléssel.
20655.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár - Időszerű Emberek 11. sz. Bp., 1919, Táltos, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, borító nélkül, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
20656.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár. [Kotta.] Bp., 1920, Athenaeum, IV+1+33 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, borítón Csillag Arthúr debreceni kereskedő bélyegzőjével, hjatásnyommal és néhány apró folttal, egy lap széle sérült (feltehetően felvágásból eredően).
20657.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bellamy, [Edward] Edvárd: Visszapillantás 2000-ből 1887-ik évre. Regény. Ford.: Radványi Dániel. Bp., é.n. (cca 1890-1900), Franklin-Társulat, 363+(3) p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20658.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Charles Dickens: Urunk élete. Ford.: D. Guti Erzsi. Madaras László könyvdíszeivel. Bp., én., Rózsavölgyi. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20659.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Radnóti Miklós: Bori notesz. I-II. köt. Radnóti Miklós utolsó versei. Bp., 1978, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés / kiadói papírkötés, papírtokban.
20660.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy István Attila: Társadul szegődöm. Nyíregyháza, 1983. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20661.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Qusimodo, Salvatore: Nyitott ív. Békéscsaba, 1982. Megjelent 100 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20662.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft