Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3293313
20699
484
Pesti János: Egyszemélyes történelem. Székesfehérvár, 1998., Árgus - Vörösmarty Társaság. Kiadói papírkötés. 3293164
20700
484
Mátyás Ferenc: Égre vert csillag. DEDIKÁLT! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban. 3293126
20701
484
Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. DEDIKÁLT! Bp., 1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1500 példányban. 3292983
20702
484
H. Lányi Piroska: Csukott könyv. regény. DEDIKÁLT! Bp., 1972, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. 3292997
20703
484
Balázs Anna: Tettének oka ismeretlen. Regény. A szerző, Balázs Anna (1907-1998) író, újságíró által Földes Anna (1930-2017) író, újságíró, kritikus, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1971., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány. 3292959
20704
484
A munka jellege a kommunizmus építésében. Ford.: Szalai György. Bp., 1964, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. 3293678
20705
484
Soós Zoltán: Sólymok között egy veréb. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. 3293150
20706
484
Pálfalvi Nándor: Páter a bárban. Kisregény és három novella. DEDIKÁLT! Bp., 1970, Kozmosz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, sérült gerinccel, kopott borítóval. 3293134
20707
484
Mátyás Ferenc: Emlékek lázadása. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 2200 példányban. 3293077
20708
484
Hatvani Dániel: Homokfolyam. ALÁÍRT! Bp.,1984., Szépirodalmi. Kartonált papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány. 3279920
20709
484
900
Krausz Tamás: Sztálin - 1996. Történelmi esszé. Változó Világ könyvtár. [Bp.,1995.], Útmutató Kiadó. Kiadói papírkötés. 3293314
20710
484
Kóbor Tamás: Munka. Elbeszélések. Bp., 1922, Franklin. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft