Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

Pesti János: Egyszemélyes történelem. Székesfehérvár, 1998., Árgus - Vörösmarty Társaság. Kiadói papírkötés.
20699.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Mátyás Ferenc: Égre vert csillag. DEDIKÁLT! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban.
20700.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. DEDIKÁLT! Bp., 1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1500 példányban.
20701.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

H. Lányi Piroska: Csukott könyv. regény. DEDIKÁLT! Bp., 1972, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
20702.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Balázs Anna: Tettének oka ismeretlen. Regény. A szerző, Balázs Anna (1907-1998) író, újságíró által Földes Anna (1930-2017) író, újságíró, kritikus, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1971., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
20703.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A munka jellege a kommunizmus építésében. Ford.: Szalai György. Bp., 1964, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20704.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Soós Zoltán: Sólymok között egy veréb. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés.
20705.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Pálfalvi Nándor: Páter a bárban. Kisregény és három novella. DEDIKÁLT! Bp., 1970, Kozmosz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, sérült gerinccel, kopott borítóval.
20706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Mátyás Ferenc: Emlékek lázadása. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 2200 példányban.
20707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hatvani Dániel: Homokfolyam. ALÁÍRT! Bp.,1984., Szépirodalmi. Kartonált papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
20708.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Krausz Tamás: Sztálin - 1996. Történelmi esszé. Változó Világ könyvtár. [Bp.,1995.], Útmutató Kiadó. Kiadói papírkötés.
20709.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Kóbor Tamás: Munka. Elbeszélések. Bp., 1922, Franklin. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
20710.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft