Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

Varga Katalin (szerk.): Ady szerelme: Ada. Bp., 2002, Argumentum Kiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20675.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Simon Zsuzsa (szerk.): Keserü Ilona, 1989, Ernst Múzeum, Kecskeméti Képtár. Bp., 1989, Műcsarnok. Színes képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, gerinc nélkül, egyes lapok külön (kötés nélkül).
20676.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

1935-1936 Wien, Herder Bücher 2 német nyelvű könyvárjegyzéke. + cca 1930 Insel Bücherei 2 német nyelvű könyvárjegyzéke.
20677.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vegyes könyvárjegyzék tétel: 1912-1913 A Magyar Könyvtár jegyzékei 2 db, 16+16 p. 1929 Irodalmi Tájékoztató. Válogatott magyar könyvek (és magyar vonatkozásu idegen nyelvű művek) jegyzéke. VII. évf. 1929. Bp., 1929., Magyar Könyvkereskedők Egylete,(Révai-ny.) Kiadói papírkötés.; 1940 Fischer Sándor 1940 karácsonyi könyvárjegyzéke, 2 sztl. lev.;  1941 Királyi Magyar Egyetemi Nyomda könyvjegyzéke 1941, 63 p.
20678.

Vegyes könyvárjegyzék tétel:
1912-1913 A Magyar Könyvtár jegyzékei 2 db, 16+16 p.
1929 Irodalmi Tájékoztató. Válogatott magyar könyvek (és magyar vonatkozásu idegen nyelvű művek) jegyzéke. VII. évf. 1929. Bp., 1929., Magyar Könyvkereskedők Egylete,(Révai-ny.) Kiadói papírkötés.;
1940 Fischer Sándor 1940 karácsonyi könyvárjegyzéke, 2 sztl. lev.;
1941 Királyi Magyar Egyetemi Nyomda könyvjegyzéke 1941, 63 p.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes halála és feltámadása. Bp., én., Érdekes Újság. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón és gerincen kis kopásnyomokkal.
20679.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Csoóri Sándor: Brevárium. Bp., 1988, Eötvös, kissé fakult papírkötés, a szerző által dedikált.
20680.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vitray Tamás: Mexikói mozaik. Bp., 1969, Táncsics, egészvászon kötés, kopott papír védőborítóval, a szerző által dedikált.
20681.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Salamon Béla: Hej, színművész!... DEDIKÁLT! 1939, Szerző. Kiadói egészvászon kötés.
20682.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wegener, Georg: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20683.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kisfaludi Kisfaludy Károly' minden munkái. A' Kisfaludy-Társaság' megbizásából szerkeszté Schedel Ferencz. IV. kötet. Pest, 1843, Kilián György, 1 (acélmetszetű címkép) t.+ 382+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, deformált, helyenként kissé sérült, koszos lapokkal, a belső kötéstáblán tulajdonosi viaszpecsétekkel.
20684.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

F. W. Bain: A hibák bányája. Régi hindu elbeszélés szanszkrit kézirat nyomán. Fordította: Baktay Ervin. Bp., 1919, Rózsavölgyi és Társa. Első kiadás. Bordázott, aranyozott gerincű félbőr kötés, gerinc tetején kisebb sérüléssel, kissé kopott borítóval, megerősített kötéssel.
20685.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Itojama Akiko: Balfék! A tengeri remete. Ford.: Nagy Anita. Két kisregény. Bp., 2010, Európa. Kiadói papírkötés.
20686.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft