Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3314824
20637
484
Jókai Mór ujabb regényei 3 kötete: A három márványfej 2-3. köt., A lélekidomár 4. köt. Bp., 1887-1888., Révai. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, Gottermeyer-kötések, kopott, foltos borítókkal. 3314099
20638
484
Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott, 4567. számú, a szerző Mécs László (1895-1978) költő, premontrei szerzetes által ALÁÍRT példány. Bp., 1942, Athenaeum, kopott egészvászon kötés. 3314090
20639
484
Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp., 1943), Athenaeum, 90 p. + 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. A szerző által aláírt, számozott (344.) példány. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kopott és kissé foltos borítóval, címlapon ajándékozási bejegyzéssel, vágott és sérült lapszélekkel. 3312553
20640
484
1922 Kner Izodor 5 darab kiadvány, A király és a bajadér, Igaz história, Mandragora, Amerre Pippa jár, stb. 3099129
20641
484
Veress Ferenc: A rászedett ember. DEDIKÁLT! hn., 1974, Hajdúsági Múzeum, (Eger, Heves M. -ny.) Kiadói műbőr-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. 3290735
20642
484
2 db Kőris Emil: Égzengés. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Kőris Emil: Forgószél. Bp., 1974, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 3314103
20643
484
Fábry Sándor: Dizájn center. Leányfalu, 2005, Bohumil Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés. 3314943
20644
484
Ungvári Tamás: Az életem enciklopédiája. [Bp.], 2012., Scolar. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. 1091444
20645
484
Vegyes könyvtétel, részben ifjúsági irodalommal, egy doboznyi olvasni való. Érdemes megnézni! 3315173
20646
484
H. G. Wells: A világ története (A short history of the world). Bp., é.n. Kultúra. (4)+416 p. + 1 tábla. 13 térképpel. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával Néhány foltos lappal. 3315141
20647
484
Surányi Lajos: Tíz fekete esztendő parancsa. Szerzői. 32p. Kiadói papírkötésben. 3310200
20648
484
Fayolle, Marthe: Asszonyszerelem, asszonyok szenvedései, asszonyok élete. Bp., é.n. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft