Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

Jókai Mór ujabb regényei 3 kötete: A három márványfej 2-3. köt., A lélekidomár 4. köt. Bp., 1887-1888., Révai. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, Gottermeyer-kötések, kopott, foltos borítókkal.
20637.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott, 4567. számú, a szerző Mécs László (1895-1978) költő, premontrei szerzetes által ALÁÍRT példány. Bp., 1942, Athenaeum, kopott egészvászon kötés.
20638.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp., 1943), Athenaeum, 90 p. + 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. A szerző által aláírt, számozott (344.) példány. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kopott és kissé foltos borítóval, címlapon ajándékozási bejegyzéssel, vágott és sérült lapszélekkel.
20639.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1922 Kner Izodor 5 darab kiadvány, A király és a bajadér, Igaz história, Mandragora, Amerre Pippa jár, stb.
20640.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Veress Ferenc: A rászedett ember. DEDIKÁLT! hn., 1974, Hajdúsági Múzeum, (Eger, Heves M. -ny.) Kiadói műbőr-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
20641.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db Kőris Emil: Égzengés. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Kőris Emil: Forgószél. Bp., 1974, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20642.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fábry Sándor: Dizájn center. Leányfalu, 2005, Bohumil Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés.
20643.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ungvári Tamás: Az életem enciklopédiája. [Bp.], 2012., Scolar. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
20644.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vegyes könyvtétel, részben ifjúsági irodalommal, egy doboznyi olvasni való. Érdemes megnézni!
20645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

H. G. Wells: A világ története (A short history of the world). Bp., é.n. Kultúra. (4)+416 p. + 1 tábla. 13 térképpel. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával Néhány foltos lappal.
20646.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Surányi Lajos: Tíz fekete esztendő parancsa. Szerzői. 32p. Kiadói papírkötésben.
20647.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fayolle, Marthe: Asszonyszerelem, asszonyok szenvedései, asszonyok élete. Bp., é.n. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
20648.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft