Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3310016
20613
484
Perlaky Lajos: Napfényes életfilozófia. Bp., Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3314768
20614
484
1926 A Magyar Urinők Egyesületének 20 éves fennállásnak munkássága 1906-1926-ig. összeállította Sárosi Bella p., tűzött papírkötés, szakadással. 3310525
20615
484
Szabó László: A modern újságírás. [Bp., 1916.], Dick Manó, (Nap-ny.), 221+3 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült címlappal. Felvágatlan lapokkal. 3309116
20616
484
Helen Keller: Életem története és Anne Sullivan: Mansfield levelei. Eisenstadt, 1976, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3309051
20617
484
2200
Katona Zoltán: Gyorsolvasási gyakorlatok. Budapesti Műszaki Egyetem Továbbképző Intézete. Bp., 1973. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3310169
20618
484
"Nem jó az embernek egyedül lenni". A kecskeméti férjképző akadémia előadásai. Kecskemét, 1940, Kecskeméti Keresztyén Ifjúsági Egyesület. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban. 3311439
20619
484
Tormay Cecile: Az ősi küldött. 1934, Genius. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 3312246
20620
484
A magyarországi első biztosítási napok emlékkönyve 1941. Bp., Biztosító Intézetek Országos Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban. 3314422
20621
484
[Matkovich Pál (1836-1887)] Bus Vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Bp., 1871, Athenaeum, 2+201 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 3312293
20622
484
Misima Jukio: Egy maszk vallomása. Ford.: Fázsy Anikó. Bp., 1998., Nagyvilág. Kiadói papírkötés. 3312910
20623
484
Moldova György: Negyven prédikátor. Hav jönne az angyal. A szerző, Moldova György (1934-2022) Kossuth-díjas író által DEDIKÁLT ! Bp., 2003, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. 3310269
20624
484
Gyöngyök Pázmány Péter összes műveiből. Gyűjtötte: Vargyas Endre. Győr, 1867, (Sauervein Géza-ny.), 4+LII+398+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft