https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 397

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
1
19794.

P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
I. A. Ivanova: The Rublev Museum of Early Russian Art. Moszkva, 1976, Sovetskii Khudozhnik. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Orosz és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19795.

I. A. Ivanova: The Rublev Museum of Early Russian Art. Moszkva, 1976, Sovetskii Khudozhnik. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Orosz és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Weber, C. Sylvia: Rudolf Hausner 1914-1995. 1996, Museum Würth und Thorbecke Verlag. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
19796.

Weber, C. Sylvia: Rudolf Hausner 1914-1995. 1996, Museum Würth und Thorbecke Verlag. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kampis Antal: The History of Art in Hungary. (A magyar művészet története). Ford.: Halápy Lili. Bp., 1966, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, sérült kiadói műanyag védőborítóban.
1
19797.

Kampis Antal: The History of Art in Hungary. (A magyar művészet története). Ford.: Halápy Lili. Bp., 1966, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, sérült kiadói műanyag védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kolozsváry Marianna: Deim Pál. Bp., 1992, A&A. Gazdag képanyaggal, Deim Pál munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19798.

Kolozsváry Marianna: Deim Pál. Bp., 1992, A&A. Gazdag képanyaggal, Deim Pál munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sam Havadtoy. A kötet anyagát összevál. és a kiadást gondozta: David Galloway. Milano, 2013, Mudima. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.  Havadtőy Sámuel/Sam Havadtoy (1952-) magyar származású amerikai festő, lakberendező és galériatulajdonos. Az 1980-as évek New York-i művészvilágának jelentős tagja.
1
19799.

Sam Havadtoy. A kötet anyagát összevál. és a kiadást gondozta: David Galloway. Milano, 2013, Mudima. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Havadtőy Sámuel/Sam Havadtoy (1952-) magyar származású amerikai festő, lakberendező és galériatulajdonos. Az 1980-as évek New York-i művészvilágának jelentős tagja.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kroll, Eric: Fetish Girls . (Erotikus album) Köln, 1994. Taschen. 199p. KIadói papírkötésben
1
19800.

Kroll, Eric: Fetish Girls . (Erotikus album) Köln, 1994. Taschen. 199p. KIadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kerényi Ferenc (szerk.): A magyar színikritika kezdetei I-III. Bp., 2000, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, olvasatlan, szép állapotban.
1
19801.

Kerényi Ferenc (szerk.): A magyar színikritika kezdetei I-III. Bp., 2000, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, olvasatlan, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schéner Mihály. Trilógia - I. köt. (Festészet). Szerk.: Csák Ferenc. Bp., 2002, Körmendi Galéria. Gazdag képanyaggal, Schéner Mihály műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19802.

Schéner Mihály. Trilógia - I. köt. (Festészet). Szerk.: Csák Ferenc. Bp., 2002, Körmendi Galéria. Gazdag képanyaggal, Schéner Mihály műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Lázár Béla: Mányoki Ádám (1673-1757) élete és művészete. Bp., 1933, Légrády, 1 (címkép) t.+ 144 p.+ 47 t. (ebből 43 kétoldalas)+ 2 (kihajtható hasonmás) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, az elülső borítón kis folttal, belül a lapok jó állapotban.
1
19803.

Dr. Lázár Béla: Mányoki Ádám (1673-1757) élete és művészete. Bp., 1933, Légrády, 1 (címkép) t.+ 144 p.+ 47 t. (ebből 43 kétoldalas)+ 2 (kihajtható hasonmás) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, az elülső borítón kis folttal, belül a lapok jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gál Vilmos [szerk.]: Magyar Hungarian EXPO sikerek successes 1851-2021. Bp., 2022, Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19804.

Gál Vilmos [szerk.]: Magyar Hungarian EXPO sikerek successes 1851-2021. Bp., 2022, Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fábián Sándor Szaniszló Dóra: Kiss Roóz Ilona - keramikus. Budapest, 2013. szerzői. 158p. Kiadói kartonált keménykötésben
1
19805.

Fábián Sándor Szaniszló Dóra: Kiss Roóz Ilona - keramikus. Budapest, 2013. szerzői. 158p. Kiadói kartonált keménykötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
4
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz