Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2774301
11632
469
Art-ceramics
Címeres kerámia tál, kopásokkal, jelzett, d: 32 cm 2935798
11633
469
Art-ceramics
Kék kerámia edényke. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 10 cm m . 13 cm 3153686
11634
469
Art-ceramics
Izsépy őz. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm 3152984
11635
469
3200
Art-ceramics
Laky Vera: Szív alakú ékszeres tál. Jelzett, kis kopással, 17x15 cm 3152972
11636
469
3200
Art-ceramics
Reto német váza. Kis lepattanással, m: 17,4 cm 3151182
11637
469
Art-ceramics
Modra dísztál. Mázas kerámia, jelzett, kis kopással, d: 30 cm 3151453
11638
469
Art-ceramics
Iparművész kerámia falitál. Jelzett, minimális kopással, d: 28,5 cm 3151456
11639
469
Art-ceramics
Tófej király díszítéses kínáló. Jelzett, minimális kopással, 17,5x15,5 cm 3151459
11640
469
3400
Art-ceramics
Dósa Pardy Szentes 2 darab feketekerámia tárgy, jelzett, kis kopással, d: 13 cm alatt 3151460
11641
469
Art-ceramics
Dobos figurális váza. Mázas kerámia, kis kopással, m: 15 cm 3151464
11642
469
Art-ceramics
Mihály Béla váza. Jelzett, kis kopással, m: 17 cm 3151494
11643
469
Art-ceramics
Erdélyi István váza. Mázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft