Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3014796
11644
469
Art-ceramics
Keleti mintás madaras kaspó. Jelzéssel, kopással, 13x13x11 cm 3089859
11645
469
Art-ceramics
Iparművészeti váza. Retro, jelzés nélkül, kis repedésvonallal, lepattanással, m: 23 cm 3100275
11646
469
Art-ceramics
K. Nagy József Nádudvar váza. Kavicsolt fekete kerámia, jelzett, kis kopással, m: 18 cm 3122419
11647
469
Art-ceramics
Grunstadt vintage tortatál. Jelzett, kopással, egyik lábán gyári anyaghibával, d: 31 cm 3062049
11648
469
Art-ceramics
Nagyméretű kerámia bika, festett, mázas, jelzett, lepattanással a szarván, 25x34 cm 2808286
11649
469
100
Art-ceramics
Tófej retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 16,5 cm 2777066
11650
469
Art-ceramics
Virágos retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 22 cm 2719061
11651
469
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Retró kerámia váza. Szájperemén lepattanás. m: 24cm 2963825
11652
469
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi "csöcsöskorsó", mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 2964236
11653
469
Art-ceramics
Kék-arany sétáló gyertyatartó pár, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm 2915686
11654
469
Art-ceramics
Tófej váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm 2939804
11655
469
Art-ceramics
M E jelzéssel: kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft