Kerámiák

Tételek száma: 267

Győrbíró Enikő: Kislány. Mázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
11558.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Györgyei Zsuzsa (1931-2006): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
11559.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

6 darab mázas kerámia figura, zömmel Bodrogkeresztúri, közte ritka játszó kecskék figurával, közte sérült.
11560.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Antik ónmázas tál múzeumi másolata. Jelzett, hátoldalon kis lepattanással, d: 31,5 cm
11561.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Retro iparművvész falidísz. Jelzett, kis kopással, d: 26 cm
11562.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Vérvörös iparművész váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 30,5 cm
11563.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Herend Pottery gyümölcsmintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 33 cm
11564.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Habán fali dísztál, múzeumi másolat. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan d: 31 cm
11565.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11566.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

6 db kerámia szalvétagyűrű. mázas, apró mázhibákkal d: 5,5 cm
11567.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Pataki Kerámia nyulas sültes tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan 42 cm
11568.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15

3 db Pataki Kerámia dísztál , kézzel festett, jelzett, hibátlan 26-36 cm
11569.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft