Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3113773
11558
469
3800
Art-ceramics
Győrbíró Enikő: Kislány. Mázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm 3151499
11559
469
Art-ceramics
Györgyei Zsuzsa (1931-2006): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 3151366
11560
469
Art-ceramics
6 darab mázas kerámia figura, zömmel Bodrogkeresztúri, közte ritka játszó kecskék figurával, közte sérült. 3152959
11561
469
Art-ceramics
Antik ónmázas tál múzeumi másolata. Jelzett, hátoldalon kis lepattanással, d: 31,5 cm 3152963
11562
469
4200
Art-ceramics
Retro iparművvész falidísz. Jelzett, kis kopással, d: 26 cm 3152980
11563
469
4800
Art-ceramics
Vérvörös iparművész váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 30,5 cm 3153628
11564
469
Art-ceramics
Herend Pottery gyümölcsmintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 33 cm 3176701
11565
469
Art-ceramics
Habán fali dísztál, múzeumi másolat. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan d: 31 cm 3176700
11566
469
Art-ceramics
Habán fali dísztál, múzeumi másolat. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan d: 31 cm 3176629
11567
469
Art-ceramics
6 db kerámia szalvétagyűrű. mázas, apró mázhibákkal d: 5,5 cm 3175456
11568
469
Art-ceramics
Pataki Kerámia nyulas sültes tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan 42 cm 3175459
11569
469
Art-ceramics
3 db Pataki Kerámia dísztál , kézzel festett, jelzett, hibátlan 26-36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft