Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3171316
11582
469
Art-ceramics
Tófej kisváza. Zsugorított mázzal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm 3171308
11583
469
Art-ceramics
Iparművész kerámia kínáló, sorszámozott, 28x10,5 cm 3169072
11584
469
Art-ceramics
Badár Balázs kancsó. Jelzett, mázhibákkal, m: 15 cm 3168558
11585
469
Art-ceramics
Homolya kerámia plakett. Lány libával. Engóbozott kerámia, jelzett, kopással, 20x19 cm 3168500
11586
469
Art-ceramics
Baán Imre, Hódmezővásárhely: Kisváza. Jelzett, mázkopással, m: 10 cm 3168501
11587
469
Art-ceramics
Baán Imre, Hódmezővásárhely: Kisváza. Jelzett, mázkopással, m: 10 cm 3174868
11588
469
Art-ceramics
Bercsényi Miklós: Kavicsfej. Mázas kerámia. Jelzett. 6 cm 3169029
11589
469
Art-ceramics
Retro iparművész fali virágtartó, jelzés nélkül, hibátlan, 15x10 cm 3174051
11590
469
Art-ceramics
Retro iparművész dísztál, jelzés nélkül, d: 20 cm 3174055
11591
469
Art-ceramics
Retro iparművész halas díszítésű tál. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm 3174040
11592
469
Art-ceramics
Czúgh János (1917-1993): Miniatűr miskakancsó. Jelzett, m: 9 cm 3174352
11593
469
Art-ceramics
2 darab pereckulacs, m: 13-14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft