Kerámiák

Tételek száma: 267

Retro iparművész váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 31,5 cm
11594.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Erdélyi István: Retró váza, kis mázkopásokkal, zsűri címkével, m: 36 cm
11595.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kántor Karcag férfi fej alakos gyertyatartó, jelzett, m: 14 cm
11596.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1930 MS Hódmezővásárhely kerámia kisváza. Jelzett, kopott, m: 10 cm
11597.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Antik kőedény tölcsér. Hibátlan, m: 8,5 cm
11598.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Régi erdélyi vizeskorsó, jelzett, kopott, m: 25 cm
11599.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9

Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány virággal. Jelzett, pattanással, m: 18,5 cm
11600.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Delft váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm
11601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzett iparművész fatörzs mintás váza. Kézzel festett, jelzett, alján kis lepattanással 35 cm
11604.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Budapest kerámia fali dísz 14x19 cm
11605.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

G.É: jelzéssel: Kerámia korsó, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11606.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kerámia borsszóró. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm
11607.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft