Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3172994
11594
469
Art-ceramics
Retro iparművész váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 31,5 cm 3172966
11595
469
Art-ceramics
Erdélyi István: Retró váza, kis mázkopásokkal, zsűri címkével, m: 36 cm 3172961
11596
469
Art-ceramics
Kántor Karcag férfi fej alakos gyertyatartó, jelzett, m: 14 cm 3171672
11597
469
Art-ceramics
cca 1930 MS Hódmezővásárhely kerámia kisváza. Jelzett, kopott, m: 10 cm 3171665
11598
469
Art-ceramics
Antik kőedény tölcsér. Hibátlan, m: 8,5 cm 3172837
11599
469
Art-ceramics
Régi erdélyi vizeskorsó, jelzett, kopott, m: 25 cm 3172696
11600
469
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány virággal. Jelzett, pattanással, m: 18,5 cm 3172689
11601
469
Art-ceramics
Delft váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm 2937722
11604
469
Art-ceramics
Jelzett iparművész fatörzs mintás váza. Kézzel festett, jelzett, alján kis lepattanással 35 cm 3154912
11605
469
Art-ceramics
Budapest kerámia fali dísz 14x19 cm 3155025
11606
469
Art-ceramics
G.É: jelzéssel: Kerámia korsó, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 3155001
11607
469
Art-ceramics
Kerámia borsszóró. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft