Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3051588
12068
457
3 darab angol porcelán tárgy: 2 db csengő + bögre. 2 darab a királyi családhoz kötődő díszítéssel. Jelzett, kopással, m: 7,5-15,5 cm 3051590
12069
457
Ónfedeles söröskorsó, italozók mintával, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3052088
12070
457
Aquincum virág. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 13 cm 3052090
12071
457
Woodland tányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 25 cm 3052200
12072
457
Antik kínai porcelán tintatartó, jelzett, kis pattanással, d: 11 cm 2496819
12073
457
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m: 16 cm 2825525
12074
457
Drasche porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm 3054816
12075
457
5 darabos porcelán tétel, közte kínai váza, Hollóházi bonbonier és hal, Herend bonbonier alj, vegyes méret és állapot 2648369
12076
457
Mária a kisdeddel, porcelán, kopott, jelzés nélkül. m: 17 cm 3055782
12077
457
3 darab ékszertartó tálka, közte 2 darab Rosenthal + Zsolnay pillangó mintás tálka. Jelzett, kopással. 3056497
12078
457
Porcelán patikai tégely, POLYCX 1500, jelzett, pattanással, m: 12 cm 2898105
12079
457
Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. hibátlan, jelzett. m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft