Porcelán

Tételek száma: 527

Retro német váza, virágmotívummal díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm
12153.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
12154.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

12155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Retró Alföldi bonbonier, kopásokkal kis mázrepedéssel, jelzett, d: 12 cm
12156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Das Kartenhaus". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12157.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Kirche" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12158.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db porcelán kínáló. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 9-15 cm
12159.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Antik csehszlovák mokkás készlet, hiányos, kopással.
12160.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Aquincum kékvirág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12161.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db porcelán szószós kiöntő, jelzés nélkül, egyik alátét tányérral 20,27 cm
12162.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Drasche páva kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
12163.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12164.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft