Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2966044
12128
457
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Der Vogel". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm 2966043
12129
457
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Besuch der Großeltern". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm 2957219
12130
457
Bareuther porcelán: A hámozók.. Porcelán dísztál, jelzéssel, hibátlan, számozással, d: 20 cm 3013555
12131
457
Vegyes sokdarabos porcelán tétel, közte puttó és táncos figura, vegyes állapot és méret. 3018980
12132
457
Esteé Lauder 1979 porcelán kiöntő, kakaós csésze, matricás, jelzett, hibátlan 14 cm 2997435
12133
457
cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás tál. Máz alatti kékkel festett, jelzés nélkül, mázrepedéssel, repedéssel, d: 23,5 cm 2888546
12134
457
Anita porcelán váza, virágmintás, matricás, jelzett, kis kopással, m: 20 cm 2941085
12135
457
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm 2976511
12136
457
Kínai porcelán figura. Jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 19 cm 3033611
12137
457
Spode England Pink Camilla angol fajansz tejkiöntő. Matricás, jelzett, minimális mázrepedésekkel, m: 8 cm 2978905
12138
457
2200
cca 1935-1944 Tiesch-Altwasser matricás virágmintás pecsenyés tál, jelzéssel, hibátlan, 27x25 cm 3006864
12139
457
Fonatos kínáló. Szitaképpel díszített, jelzett, kopott, d: 25,5 cm, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft