Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480298
12056
457
Ilmenau mokkás készlet, matricás, jelzett, sérült 2647686
12057
457
3800
Aranyozott, porcelán, bonbonier, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 cm 3060235
12058
457
4 darab Hutscenreuther porcelán tálka, dobozában, jelzett, d: 9 cm 3060241
12059
457
cca 19. sz. vége, Apátfalva dísztál, Mariska felirattal, jelzett, kopással, repedésvonallal, d: 22,5 cm 3058523
12060
457
Meissen hagymamintás kínáló, jelzett, kopással, d: 26,5 cm 3058520
12061
457
Alt Wien kerek kínáló. Kézzel festett, kopással, jelzett, d: 29 cm 3060253
12062
457
Apátfalva, cca 19. sz vége, dísztál. Emlék felirattal, jelzett, kis sérüléssel, repedéssel, d: 22 cm 3060257
12063
457
Apátfalva, 1873, Dísztál. Csukán János. 1873 felirattal, jelzett, kis sérüléssel és hátoldalán hiánnyal, d: 22,5 cm 3060044
12064
457
Csehszlovákia, árnyképes bordás bögre, jelzett, kis kopással, m: 8,5 cm 3051427
12065
457
Gránit Orsz. May. Tejszövetkezeti központ tejfeles edény, fedéllel. Porcelán jelzett, hibátlan 10 cm 3051581
12066
457
3 darab amerikai gyűjtői porcelán dísztál, jelzett, egyiken pattanással, d: 20-22 cm 3051587
12067
457
Karlsbad antik kávéházi tejkiöntő. Jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft