Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3055830
12092
457
Gyermekek képével díszített porcelán levélnehezék, jelzés nélkül, sérüléssel, 14,5x9 cm 3056096
12093
457
Aquincum madárka. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3056005
12094
457
3800
4 darab porcelán és fajansz dísztál, kis sérülésekkel, közte jelzett, d: 22-23 cm 3035338
12095
457
Kézzel festett porcelán bonbonier, jelzés nélkül, hibátlan, 15x10 cm 3035346
12096
457
Német porcelán zenélő kislány libával. Címkével jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3035355
12097
457
Kaiser biszkvit porcelán váza, körben domború paradicsommadaras mintával, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2969770
12098
457
2 db fürdőpohár porcelán MFF Karlovy vary, Marianské Lazni. Kopott 14 cm 3037199
12099
457
Bavaria Schinding bonbonniere. Matricás, jelzett, apró kopással d: 13 cm 3037220
12100
457
2 db Bohemia cseh vintage gyermek bögre német felirattal. Matricás, jelzett, kopásokkal 8 cm 3037374
12101
457
Bareuther váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm 3037370
12102
457
Lengyel porcelán hal dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x15 cm 2755622
12103
457
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft