Festmények és grafikák Tételek száma: 525
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2968658
10542
454
Zsankó László (1966-): Fellegvár. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. 2805654
10543
454
Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm 3027251
10544
454
Zobor Jenő (1898-1959): Gyerekek. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm 3027254
10545
454
Zobor Jenő (1898-1959): Szerelmespár. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm 3027195
10546
454
Sandy Walker (1956-): Emu hunting camps. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. 19x20 cm. Vakráma nélkül 3023805
10547
454
Zádor István (1882-1963): A Sötétkapu Esztergomban, rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, 22×27,5 cm 3023079
10548
454
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 23×30 cm 2966915
10549
454
4 db munkásmozgalmi témájú rézkarc: Kórusz József (1927-2010): Szamuely Tibor. Jelzett, a lap széle koszos, 29,5x20 cm + Olvashatatlan jelzéssel: 39-es dandár. 29,5x19 cm + Jelzés nélkül: Landler Jenő. A lap kissé ázott, 29x19,5 cm + Első szabad május 1. 29x19,5 cm 2937808
10550
454
3 db szocreál, munkásmozgalmi témájú grafika: Barczi Pál (1933-2003): Munkástömegek a szovjet pavilon előtt. + Olvashatatlan jelzéssel: Schönherz Zoltán perében tanúvallomást tesz Bajcsy-Zsilinszky Endre; Az MSZMP agrárprogramját vitatják. Rézkarc, karton, jelzettek, a kartonon foltokkal, 19,5x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft