Festmények és grafikák Tételek száma: 525
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2867474
10370
454
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2890860
10371
454
Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások betűtipográfiái, gyűrűk és spirálok, sorjázóversek, amelyekben a két szomszédos szótag kapcsolódik össze szóvá, vagy a dinamikus kép- és hangversek, performanszok, továbbá a fiktív önéletírások (regények), tanulmányok, műfordítások mind-mind az aktuális avantgárd megjelenítői. E műfaji gazdagság mellett Papp Tibor előkelő helyet foglal el a világirodalom számítógépes költészetében is. 2981723
10372
454
Parádi Tamás (1956-): Fekete asztalláb, 2002. Rézkarc, merített papír, jelzett,, művészpéldány EA I./XV. számozással. 17x19,5 cm. 2972035
10373
454
Pándy Lajos (1895 -1957): Tehenek az istállóban. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben, 21×27 cm 2829463
10374
454
Palicz József (1931-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×28 cm 3028038
10375
454
50000
Pap Emil (1884-1955): Menyecske. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív fakeretben. 78×60 cm 3027268
10376
454
Pataky Béla (1932- ): Békás-szoros (Erdély). Rézkarc, papír, jelzett, lapon apró foltokkal, 47×37 cm, üvegezett fakeretben. 3013780
10377
454
Perei Zoltán (1913-1992): A lirer krónikából, Ulm 1486, másolta Perei Z (aus Lirer Chronik Ulm 1486). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 21x12 cm. 3031465
10378
454
Prihoda István (1891-1956): Az országos testnevelési tanács oklevél. Rézkarc, papír, jelzett, kissé sérült, 53x36 cm 3024895
10379
454
4200
Paulovits Pál (1892-1975): Ősz a Margitszigeten. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 35×26 cm. 3023076
10380
454
Portik Sándor (1959-): Szárhegyi Lázár kastély. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 15x23 cm 3023075
10381
454
Portik Sándor (1959-): Gyergyószentmiklósi Fogarassy-út 1900 körül. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (90/38) paszpartuban. 15x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft