Festmények és grafikák

Tételek száma: 525

Rác András (1926-2013): Múzsa. Pasztell, papír, jelzett. 32x17 cm
10394.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rác András (1926-2013): Mászóka. Tus, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadásokkal. 30x41,5 cm
10395.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10396.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Romanek Inka: Búfelejtés. Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal 60x50 cm Igényes fa keretben
10397.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10398.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Rácmolnár Sándor (1960): Godotra várva. Szitanyomat, papír, jelzett, 40×60 cm feltekerve
10400.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10401.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10402.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Réti Mátyás (1922-2002): Szénahordás, 1999. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és Zichy Galéria címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
10403.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Rónay Kazimir, Kázmér (1883-?): Golgota, 1927. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 92×68 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10404.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Reich Gábor (1951-): Virágok. Szitanyomat, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb folttal. 30x21 cm.
10405.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Rauscher Lajos (1845-1914): Körmöcbányai részlet. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 15x22 cm. Üvegezett keretben.
10406.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft