Festmények és grafikák Tételek száma: 525
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3010627
10394
454
Rác András (1926-2013): Múzsa. Pasztell, papír, jelzett. 32x17 cm 3010630
10395
454
Rác András (1926-2013): Mászóka. Tus, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadásokkal. 30x41,5 cm 2990035
10396
454
4800
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×22 cm 2994890
10397
454
Romanek Inka: Búfelejtés. Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal 60x50 cm Igényes fa keretben 2245462
10398
454
90000
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm 3025217
10400
454
Rácmolnár Sándor (1960): Godotra várva. Szitanyomat, papír, jelzett, 40×60 cm feltekerve 2744547
10401
454
Radich Péter: Fácánt vadászó kutyák. Olaj, papír, jelzett, datált 1911. Kis felületi sérülésekkel, üvegezett fakeretben. 32x49cm 2812595
10402
454
Rác András (1926-2013): Szentendre környéki dombos táj (kétoldalas mű, hátoldalán utcarészlet). Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 27,5x39 cm 2966654
10403
454
38000
Réti Mátyás (1922-2002): Szénahordás, 1999. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és Zichy Galéria címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm 2987892
10404
454
38000
Rónay Kazimir, Kázmér (1883-?): Golgota, 1927. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 92×68 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3011365
10405
454
Reich Gábor (1951-): Virágok. Szitanyomat, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb folttal. 30x21 cm. 3026467
10406
454
Rauscher Lajos (1845-1914): Körmöcbányai részlet. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 15x22 cm. Üvegezett keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft