Festmények és grafikák Tételek száma: 525
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3026412
10407
454
Réti Mátyás (1922-2002): Erdőben (vaddisznók). Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×26 cm 3026414
10408
454
Réti Mátyás (1922-2002): Sárgavirág. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×27,5 cm 3011372
10409
454
Réti Mátyás (1922-2002): Kálavirág, színezett linó, karton, jelzett, lapszéli apró felületi sérülés, 33×26 cm 3026419
10410
454
Réti Mátyás (1922-2002): Napraforgó. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×27 cm 3026420
10411
454
Réti Mátyás (1922-2002): Mátyás templom. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38×28 cm 3026422
10412
454
Réti Mátyás (1922-2002): Győr. Színes linómetszet, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27×38 cm 2942760
10413
454
Rippl-Rónai József (1861-1927): Bikaviadal 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld! 2942696
10414
454
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! 2750422
10415
454
Rác András (1926-2013): Sport. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Vékony kartonra kasírozva. 28x39 cm 3025903
10416
454
Rác András (1926-2013): Hegyek között (Erdély). Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 25×34 cm 3011418
10417
454
Rác András (1926-2013): Enteriőr. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 35x17 cm 3023796
10418
454
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 34,5×25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft