Festmények és grafikák

Tételek száma: 525

Réti Mátyás (1922-2002): Erdőben (vaddisznók). Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×26 cm
10407.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Réti Mátyás (1922-2002): Sárgavirág. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×27,5 cm
10408.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Réti Mátyás (1922-2002): Kálavirág, színezett linó, karton, jelzett, lapszéli apró felületi sérülés, 33×26 cm
10409.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Réti Mátyás (1922-2002): Napraforgó. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×27 cm
10410.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Réti Mátyás (1922-2002): Mátyás templom. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38×28 cm
10411.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Réti Mátyás (1922-2002): Győr. Színes linómetszet, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27×38 cm
10412.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rippl-Rónai József (1861-1927): Bikaviadal 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
10413.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10414.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10415.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Rác András (1926-2013): Hegyek között (Erdély). Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 25×34 cm
10416.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rác András (1926-2013): Enteriőr. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 35x17 cm
10417.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 34,5×25,5 cm
10418.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft