Festmények és grafikák

Tételek száma: 525

Szende Dezső (1887-): Álló akt. Szén, fedőfehér, papír, jelzett, hajtásnyomokkal, paszpartuban. 57x36 cm.
10456.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10457.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

10458.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 11,5x17 és 14,5x20 cm közötti méretekben.
10459.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 12x15,5 és 13x20,5 cm közötti méretekben.
10460.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 11,5x17 és 13,5x20 cm közötti méretekben.
10461.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10462.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Zólyom vára, 1964. Szén, karton. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26×34 cm
10463.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Erdőrészlet. Akvarell, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 34×25 cm
10464.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10465.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve középen lent. Kissé sérült. 80×60 cm.
10466.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Szaniszló Júlia (1950-1989): Női aktok és alakok (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 33x21 cm
10467.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft