Festmények és grafikák Tételek száma: 525
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2912765
10468
454
80000
Szánthó Mária (1897-1998): Légies akt. Olaj, farost, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 48×37 cm 3029307
10469
454
Szabó Gábor (?-?): Szent Ferenc a madaraknak prédikál, 1939. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (I/1.). Üvegezett keretben, a hátoldalán a művész autográf ajándékozási soraival és datálásával (1939 karácsonyán). 3023336
10470
454
15000
Szász Endre (1926-2003): Ifjúság és vénség. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 31x19 cm 3023337
10471
454
Szász Endre (1926-2003): A szárnyas isten. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben Forma 1 Hungaroring 1985? jelzett különlenyomat. 37x57 cm 3025010
10472
454
14000
Szőnyi István (1894-1960): Dunaparton. Rézkarc, papír, jelzett. , üvegezett fakeretben 23x31 cm 3025001
10473
454
Szőnyi István (1894-1960): Dunai hajósok Rézkarc, papír, jelzett. , üvegezett fakeretben 9x15 cm 3025002
10474
454
Szőnyi István (1894-1960): Pihenés. Rézkarc, papír, jelzett. , üvegezett fakeretben 15x10 cm 2804231
10475
454
15000
Szijártó Kálmán (1946-): Tűzkép. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm 3000798
10476
454
Szimon Jenő (1902-1978): Lány kendőben. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 27,5x22 cm 3000815
10477
454
Szimon Jenő (1902-1978): Portré. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 26x21 cm 2967958
10479
454
Szalay Pál (1953-2015): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. 46x63 cm 2729384
10481
454
Szántó Sándor (1945-): Szentendre utcarészlet II. Tűzzománc, fém, jelzett a hátoldalán, sérült (repedésekkel), fakeretben, 25×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft